Nasz serwis PartsPC z Jastrzębia-Zdroju to profesjonalny partner w obszarze kompleksowego serwisu laptopów i komputerów. Od lat specjalizujemy się w świadczeniu usług serwisowych oraz konserwacyjnych, zapewniając naszym klientom niezawodność i wysoką wydajność ich sprzętu. Wraz z naszym doświadczonym zespołem techników oraz szerokim asortymentem części zamiennych, jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z laptopami, komputerami i innym sprzętem IT.

Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie, wymianie podzespołów, instalacji oprogramowania i konserwacji sprzętu. Prowadzimy sklep internetowy z komputerami i laptopami oraz częściami i akcesoriami IT w mieście Jastrzębie-Zdrój. Zajmujemy się także kompleksową obsługą firm oraz osób indywidualnych.

Nasz serwis Parts PC oferuje także dostęp do nowoczesnego sklepu komputerowego, który znajduje się w samym sercu miasta Jastrzębie-Zdrój. Tam nasi klienci znajdą szeroki wybór sprzętu komputerowego, akcesoriów oraz oprogramowania, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Nasz personel jest zawsze gotów, by służyć fachowym doradztwem i pomóc w doborze najlepszego rozwiązania.

Nie zapominamy także o klientach spoza Jastrzębia-Zdroju. Nasza sprzedaż internetowa umożliwia zakup potrzebnych produktów oraz akcesoriów z dowolnego miejsca, co daje komfort i wygodę zakupów online.

Naprawa i serwis komputerów i laptopów w mieście Jastrzębie-Zdrój PartsPC.pl

Jesteśmy dumni z naszej długotrwałej obecności na rynku i radujemy się zaufaniem wielu klientów, którzy rekomendują nasze usługi swoim przyjaciołom. Jako firma zajmująca się serwisem komputerów, laptopów oraz dystrybucją sprzętu komputerowego, stawiamy na jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zaufaj nam, a zadbasz o niezawodność swojego sprzętu!

Dane firmy:

Nazwa:Serwis i sklep komputerowy PartsPC Jastrzębie-Zdrój
Miasto:44-335 Jastrzębie-Zdrój
Adres:Wielkopolska 5A
NIP:6332214852
REGON:388928365

 

Usługi i produkty:
Serwis i naprawa komputerów i laptopów, sprawdzona firma w Jastrzębiu-Zdroju -Nasze usługi Serwis i naprawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług dot. serwisu i naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów oraz serwisu i wsparcia w ich użytkowaniu.
Firma informatyczna z Jastrzębia-Zdroju. Serwis komputerowy oraz sklep ze sprzętem komputerowym -Działamy w Jastrzębiu-Zdroju Jesteśmy firmą lokalną, działającą od 10 lat na rynku sprzętu IT. Znajdziesz nas w centrum miasta, na ulicy Wielkopolskiej 5A - sprawdź lokalizacje > Dzięki zdobytemu doświadczeniu teoretycznemu oraz praktycznemu możesz być pewny że oddajesz swój sprzęt do specjalistów. Stawiamy na zadowolenie klientów. Nasze usł...
Oferta serwisu, naprawa komputerów i laptopów, modernizacji sprzętu oraz sklep komputerowy w Jastrzębiu-Zdroju -Mamy ofertę dopasowaną dla każdego Przygotujemy ofertę na nowy sprzęt komputerowy / IT / akcesoria oraz doradzimy i zajmiemy się obsługą Twojego sprzętu. Jesteśmy elastyczni i posiadamy szeroką ofertę.

 

Typ działalności

Branża:Sklep komputerowy
Typ:Działalność jednoosobowa

 

Informacje kontaktowe

Strona WWW:https://serwis.partspc.pl
e-mail:[email protected]
Telefon:9 7f73 99 7f8 -8ae 3e 50 704e -4 0b 0b0 1

 

Firma w mediach społecznościowych

Facebooklink
Instagramlink
Google-pluslink
26c D8d a76 nf6 e0 f8d m879 a52 j685 ą5 c8d cd2 h3c a8f rf a146 k90 tfa e4 r poglądowy, 14 a0 k5de te73 uf a9d2 l72c neb o78a śa ć04e 79 d56 ae ne59 ye4b c2 he78 f7 s0 pdc rf a9 wb deeb ź w bazie CEIDG

 

Szukaj...

Największym skarbem człowieka jest powściągliwy język, a największa przyjemność to posługiwanie się nim z umiarem.

Hezjod
Seo Solutions

Firma zajmuje się udostępnianiem oprogramowania SEO

Zobacz
Użytkownik

137 T7b wa98 óc j605 9 Id P: 145.239.86.55

ca P5e r6 zdc0 ec42 ga1f l0cc ąd0c d4 a2e ra00 k899 a: Inna

Tagi
Lista NAPKatalog NAPmikroprzedsiębiorcaWizytówki NAP dla firm